Noclehárna

MENU

Poslání

Noclehárna nabízí pomoc osobám bez přístřeší, mužům i ženám, které mají zájem o přenocování a využití hygienického zařízení, a podporuje je ve snaze řešit jejich nepříznivou sociální situaci v rámci sociálního poradenství.

Komu je služba určena

Sociální služba je určena osobám bez přístřeší, mužům i ženám starším 18 ti let. Za osoby bez přístřeší jsou považovány osoby bez přístřeší, které nemají jinou možnost bezpečného přenocování.

Noclehárna je určena pro uživatele z Benešova, Vlašimi a benešovského regionu.

Kdy službu poskytujeme

Provozní doba noclehárny je denně od 19.00 do 7.00 hodin. Zájemci o poskytnutí služby jsou přijímáni od 19.00 do 21.00 hodin. Odchod klientů do 6.30 hodin.

Služba je poskytována celoročně.

Co nabízíme našim uživatelům

Sociální služba zajišťuje možnost přenocování a možnost využití hygienického zázemí pro uživatele, tedy základní činnosti dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a fakultativní činnosti – možnost omezeného využití sociálního šatníku a poskytnutí horké vody k přípravě inst. polévky, horkého nápoje.

Možnost přenocování je zajištěna ve dvou oddělených ložnicích (pro muže a ženy), uživatelé mají možnost využít hygienické zařízení vybavené WC, umyvadlem, sprchovým koutem).

Sociální služba se poskytuje na základě jednání se zájemcem a uzavřené smlouvy o poskytování sociální služby mezi poskytovatelem a zájemcem a podle Vnitřních pravidel služby.

Úhrada

Poskytnutí přenocování 20 Kč/noc
Poskytnutí hygieny zdarma
Sociální šatní zdarma
Horká voda, teplý nápoj zdarma

Kontakt

Služby sociální prevence
Oddělovač

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete se na něco zeptat?

Můžete nám zavolat na tel. +420 734 150 303 nebo využijte kontaktní formulář.