Klub seniorů

 data-srcset
MENU

Klub seniorů slouží pro setkávání seniorů a různých zájmových skupin seniorů z oblasti Benešovska. Ze zájmových skupin se zde pravidelně setkávají turisté, filatelisté, esperantisté, sbor biblických studií, zahrádkáři, Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých. Dále zde působí skupina benešovských seniorů, kteří každý měsíc pořádají zábavy pro seniory, přednášky a další akce.

V klubu se konají i větší akce POSEZ.

V neposlední řadě se v Klubu seniorů pořádají zájezdy. (více informací v POSEZ).

Cílem Klubu seniorů je setkávání, navazování kontaktu s lidmi, rozvíjení aktivit seniorů ať už v oblasti zájmových aktivit nebo společenského života.

Neváhejte a přijďte do Klubu seniorů vždy v úterý odpoledne od 14:00 na tradiční sedánky a poznejte nové přátele nebo staré známé. Sedánky jsou doprovázeny promítáním fotek, videí, hudbou…

 

Činnost Klubu seniorů.

Kromě pravidelných setkání zájmových skupin seniorů probíhají v Klubu seniorů jednou za měsíc posezení s hudbou, která se v roce 2023 konají:

leden
únor
březen – oslava MDŽ
duben
květen
červen
srpen
září 5.9. 2023
říjen
listopad – podzimní zábava s muzikou
prosinec

Vždy od 14.00 hodin.

V rámci Klubu seniorů se pořádají výlety pro seniory a zdravotně postižené občany. Přehled výletů v sekci Výlety. Zájezdy jsou pro seniory a zdravotně postižené zdarma, účastníci si hradí pouze vstupy, oběd. Více informací a přihlášky na výlety v POSEZ.

Plakáty a pozvánky

Oddělovač

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete se na něco zeptat?

Můžete nám zavolat na tel. +420 776 630 297 nebo využijte kontaktní formulář.