Klub seniorů

 data-srcset
MENU

Klub seniorů slouží pro setkávání seniorů a různých zájmových skupin seniorů z oblasti Benešovska. Ze zájmových skupin se zde pravidelně setkávají turisté, filatelisté, esperantisté, sbor biblických studií, zahrádkáři, Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých. Dále zde působí skupina benešovských seniorů, kteří každý měsíc pořádají zábavy pro seniory, přednášky a další akce.

V klubu se konají i větší akce POSEZ.

V neposlední řadě se v Klubu seniorů pořádají zájezdy. (více informací v POSEZ).

Cílem Klubu seniorů je setkávání, navazování kontaktu s lidmi, rozvíjení aktivit seniorů ať už v oblasti zájmových aktivit nebo společenského života.

Neváhejte a přijďte do Klubu seniorů vždy v úterý odpoledne od 14:00 na tradiční sedánky a poznejte nové přátele nebo staré známé. Sedánky jsou doprovázeny promítáním fotek, videí, hudbou…

 

Činnost Klubu seniorů.

Kromě pravidelných setkání zájmových skupin seniorů probíhají v Klubu seniorů jednou za měsíc posezení s hudbou, která se v roce 2023 konají:

leden 9.1.2024
únor 20.2. 2024
březen 26.3. 2024
duben 23.4. 2024
květen 14.5. 2024
červen 11.6. 2024
srpen
září
říjen
listopad
prosinec

Vždy od 14.00 hodin.

V rámci Klubu seniorů se pořádají výlety pro seniory a zdravotně postižené občany. Přehled výletů v sekci Výlety. Zájezdy jsou pro seniory a zdravotně postižené zdarma, účastníci si hradí pouze vstupy, oběd. Více informací a přihlášky na výlety v POSEZ.

Plakáty a pozvánky

Novoroční zábava

 

Oddělovač

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete se na něco zeptat?

Můžete nám zavolat na tel. +420 776 630 297 nebo využijte kontaktní formulář.