Klub seniorů

 data-srcset
MENU

Klub seniorů slouží pro setkávání seniorů a různých zájmových skupin seniorů z oblasti Benešovska. Ze zájmových skupin se zde pravidelně setkávají turisté, filatelisté, esperantisté, sbor biblických studií, zahrádkáři, Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých. Dále zde působí skupina benešovských seniorů, kteří každý měsíc pořádají zábavy pro seniory, přednášky a další akce.

V klubu se konají i akce POSEZ jako např. Odpolední čaje s muzikou.

V neposlední řadě se v Klubu seniorů pořádají zájezdy. (více informací v POSEZ).

Cílem Klubu seniorů je setkávání, navazování kontaktu s lidmi, rozvíjení aktivit seniorů ať už v oblasti zájmových aktivit nebo společenského života.

Neváhejte a přijďte do Klubu seniorů vždy v úterý odpoledne od 14:00 a poznejte nové přátele nebo staré známé.

Jarní zájezdy s Klubem seniorů

Těšili jsme se, těšili… že s jarem bude všechno špatné za námi a informace o vládních nařízení budou jasnější. Ale situace je dosud nejistá. Po dlouhém váhání jsme se rozhodli tradiční jarní zájezdy raději zrušit a uspořádat podzimní v září. Sledujte, prosím, informace na vývěsce Pod Brankou, v Posezu a na FB. Děkujeme!

Činnost Klubu seniorů

Kromě pravidelných setkání zájmových skupin seniorů probíhají v Klubu seniorů jednou za měsíc posezení s hudbou, která se v roce 2021 konají:

únor
březen – oslava masopustu
duben
květen
červen ?
srpen – posvícení ?
září ?
říjen ?
listopad ?
prosinec – mikulášská zábava ?

Vždy od 14.00 hodin.

V rámci Klubu seniorů se pořádají výlety pro seniory a zdravotně postižené občany. Přehled výletů v sekci Výlety. Zájezdy jsou pro seniory a zdravotně postižené zdarma, účastníci si hradí pouze vstupy, oběd. Více informací a přihlášky na výlety v POSEZ.

Masopustní zábava v klubu seniorů ze dne 25.2.2020

Oddělovač

Nenašli jste, co jste hledali? Chcete se na něco zeptat?

Můžete nám zavolat na tel. +420 776 630 297 nebo využijte kontaktní formulář.